Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Książki dla dzieci


Strona Główna

Dodaj do Ulubionych

Wpisy
Księga Gości 0
Dodaj do Księgi

301 osób.
Przeszłość
2017
Kwiecień


Ulubione


Inne

Książki dla dzieci

Czytanie ma niezwykle pozytywny wpływ na mózg młodego człowieka. Nie da się zastąpić czytania. Jest to umiejętność, z której każdy czerpie przez całe życie. Im lepiej młody człowiek nauczy się czytać tym łatwiej będzie mu pochłaniać wiedzę szkolną.
Czytanie oprócz tego: rozwija słuch, mowę i wzrok, pobudza wyobraźnię i kreatywność, uczy zauważania szczegółów, zapobiega dysleksji i problemom w szkole. Książki dla młodzieży doskonale nadają się na podarunek. Jeżeli nie mamy pomysłu co kupić dziecku na Gwiazdkę, czy na Dzień Dziecka, to książka zawsze jest znakomitym wyborem. Jest połączeniem rzeczy edukacyjnej z przyjemnością. Nie bez przyczyny sprzedaż książek dramatycznie rośnie w okresie przedświątecznym. Wiele kupujących chce wydać swoje środki w księgarni. Interesująca historia dziecięca jest bardzo ważna.
Nierzadko mam wrażenie, że niektórzy autorzy tworząc dla dzieci robią to byle jak. A przecież dla dzieci powinno się pisać jeszcze lepiej niż dla pozostałych. Po co? Ponieważ młody czytelnik dopiero formuje własny gust i nie powinno się na niego oddziaływać negatywnie, tzn. nie wolno zarażać go tolerancją szmiry. Które książki polecić? Wygląda na to, że każdy może sam poszukać co go interesuje. W książce dziecięcej są różne mody. W tej chwili modne stają się historie, w których młodzi bohaterowie odkrywają tajemnice kryminalne, opowiadania o młodych sportowcach, przygody w szkole, opowiadania o dalekich krajach. Każda z tych książek jest atrakcyjna i rozwijająca. Znalezienie dobrej książki dla dziecka potrafi przysporzyć kłopotów.
Głosuj (0)

eldzik 22:44:22 14/04/2017 [Powrót] KomentujLay by Vulgaris